program partner voltersun

Zostań partnerem VOLTERSUN
Program partnerski Voltersun

Witamy w świecie Voltersun

Dołącz do naszego programu partnerskiego.

Stań się częścią intratnego rynku fotowoltaicznego i zarabiaj pieniądze.

program partner voltersun

Dlaczego DZISIAJ?

Branża fotowoltaiczna w Polsce dopiero jest na początku swojej drogi. Rynek dopiero buduje się. Dzięki nami oraz unikatowemu produktowi na Polskim rynku dotrzesz szybciej do klientów i zarobisz więcej.

program partner voltersun

Dlaczego z NAMI?

Działamy w lukratywnej branży fotowoltaicznej dodatkowo wspieranej przez rządowe programy tj. dotacja 5000 zł do każdej instalacji domowej. Mamy produkty dla klientów indywidualnych, dla firm i dla rolników. Udział w naszym programie partnerskim to szansa biznesowa bez ryzyka, bez wkładu finansowego, bez specjalnych formalności.

program partner voltersun

Dlaczego akurat TY?

Ty chcesz zarabiać pieniądze wykorzystując sieć swoich kontaktów.
My mamy unikatowy na rynku Polskich produkt oraz bardzo dobry system szkoleń, które pomogą nawet najmniej przygotowanym zarobić konkretne pieniądze.

O nas

Kim jesteśmy?

logo Voltersun

Voltersun Energy to ogólnopolska siec sprzedaży Kompleksowych Instalacji Fotowoltaicznych Dopasowanych do Polskich Warunków Pogodowych™

Sprzedajemy wyłącznie certyfikowany europejski sprzęt z gwarancją Door-to-Door. Ostatni czas poświęciliśmy na wnikliwą analizę i konfigurację zestawów. W efekcie opracowaliśmy jako pierwsi i jedyni w Polsce Kompleksowe Instalacje Fotowoltaiczne Dopasowane do Polskich Warunków Pogodowych™.

W branży fotowoltaicznej jesteśmy od 2010 roku. Wraz z naszą spółką partnerską, która jest jedną z największych i najstarszych firm z tej branży w Polsce tworzymy ogólnopolską grupę sprzedażową. W ostatnich 10 latach zamontowaliśmy ponad 980.000 paneli fotowoltaicznych, gdzie na jeden dom przypada średnio 20 paneli. Dopiero taka skala pokazuje nasze doświadczenie oraz to co wyróżnia nas na rynku – zdobyte kompetencje, certyfikaty oraz autorski proces serwisowy.

Nasze grupy sprzedażowe to mocno zróżnicowany wiekowo zespół, także pod kątem wykształcenia. Pracują z nami osoby młode, głodne sukcesu, ale też osoby, które osiągnęły w życiu niezależność, a mimo tych cech nadal chcą się rozwijać i upraszczać życie swoim klientom.