about.jpg
Voltersun - Zaufanie do nas zawsze opiera się na idealnych relacjach

O nas

Voltersun Energy to ogólnopolska siec sprzedaży Kompleksowych Instalacji Fotowoltaicznych Dopasowanych do Polskich Warunków Pogodowych™

Sprzedajemy wyłącznie certyfikowany europejski sprzęt z gwarancją Door-to-Door. Ostatni czas poświęciliśmy na wnikliwą analizę i konfigurację zestawów. W efekcie opracowaliśmy jako pierwsi i jedyni w Polsce Kompleksowe Instalacje Fotowoltaiczne Dopasowane do Polskich Warunków Pogodowych™.

W branży fotowoltaicznej jesteśmy od 2010 roku. Wraz z naszą spółką partnerską, która jest jedną z największych i najstarszych firm z tej branży w Polsce tworzymy ogólnopolską grupę sprzedażową.

W ostatnich 10 latach zamontowaliśmy ponad 980.000 paneli fotowoltaicznych, gdzie na jeden dom przypada średnio 20 paneli. Dopiero taka skala pokazuje nasze doświadczenie oraz to co wyróżnia nas na rynku – zdobyte kompetencje, certyfikaty oraz autorski proces serwisowy.

O nas

Witamy w świecie Voltersun

 

Nasze grupy sprzedażowe to mocno zróżnicowany wiekowo zespół, także pod kątem wykształcenia. Pracują z nami osoby młode, głodne sukcesu, ale też osoby, które osiągnęły w życiu niezależność, a mimo tych cech nadal chcą się rozwijać i upraszczać życie swoim klientom.

Jak już wiecie sprzedajemy gotowy produkt, jakim jest Kompleksowa Instalacja Fotowoltaiczna Dopasowana do Polskich Warunków Pogodowych™. W związku z tym, że zamontowaliśmy prawie milion paneli fotowoltaicznych i kilkadziesiąt tysięcy falowników, to mamy ogromną próbę badawczą, żeby sprawdzić co działa i co sprawdzi się w polskich warunkach pogodowych, a co nie. I To nas wyróżnia!

Nie musisz zastanawiać się co będzie dla Ciebie dobre. VOLTERSUN instaluje wyłącznie dopasowane, gotowe i rozwiązanie pod polskie warunki. Mamy dla Ciebie zawsze najlepszy technologicznie produkt dostępny na rynku. Jest to istotne dlatego, że inne firmy sprzedają produkty różnych marek, a w 99% są to produkty Chińskie i to może powodować ich awaryjność. Sprzedajemy zestawy które działają i nie wymagają serwisu oraz posiadają europejskich gwarantów. Dlatego dobraliśmy takie rozwiązanie, które wyklucza reklamacje, a jeśli coś się zepsuje to możemy się zdalnie połączyć ze sprzętem i usunąć awarię na odległość z naszej centrali. Dopiero wtedy, gdy usterki nie uda się usunąć zdalnie nasz serwis przyjeżdża na swój koszt i na swój koszt wymienia panele na sprawne. Jest to prawdziwa gwarancja Door-to-Door. Sprzęt chiński musisz w razie awarii sam ściągnąć, wysłać i ponownie zamontować na swój koszt – tak jak zepsutą pralkę czy telewizor.

Dzięki temu, że zminimalizowaliśmy proces doboru sprzętu – oferujemy wyłącznie Kompleksowe Instalacje Fotowoltaiczne Dopasowane do Polskich Warunków Pogodowych™ nasza sprzedaż może odbywać się zdalnie. To kolejna oszczędność, dlatego nasz produkt jest tak innowacyjny na rynku.

Już nigdy nie płać za prąd.

Zaufanie do nas zawsze opiera się na idealnych relacjach

Zakres naszych usług

Umów się z naszym doradcą

na bezpłatną konsultację

Umów

Zakres naszych usług:

  • bezpłatny audyt
  • właściwy dobór mocy instalacji fotowoltaicznej
  • projektowanie
  • wsparcie w pozyskaniu wybranej formy finansowania,
  • dostawa Kompleksowej Instalacji Fotowoltaicznej Dopasowanej do Polskich Warunków Pogodowych™
  • montaż urządzeń przez wykwalifikowanych instalatorów
  • przeprowadzenie szkolenia technicznego z obsługi instalacji
  • przygotowanie pełnej dokumentacji do zakładu energetycznego
  • gwarancja na montaż i Kompleksową Instalację Fotowoltaiczną Dopasowaną do Polskich Warunków Pogodowych™
  • monitoring pracy Kompleksowej Instalacji Fotowoltaicznej Dopasowanej do Polskich Warunków Pogodowych™
Kup instalację
w cenie producenta

Voltersun w liczbach

Jesteśmy w całej Polsce
10lat na rynku
15instalacji dziennie
25lat gwarancji Door-to-Door
980000zamontowanych paneli

referencje od naszych zadowolonych klientów

Co ludzie o nas mówią

Potwierdzam wykonanie kompleksowej instalacji fotowoltaicznej dopasowanej do polskich warunków pogodowych o łącznej mocy 30,24 kWp, znajdującej się pod adresem Strzelin, ul. Ząbkowicka 42.

Wszystkie usługi zostały prawidłowo wykonane i ukończone. Zrealizowane je terminowo w oparciu o obowiązujące przepisy prawa budowlanego oraz wykonane zostały z należytą starannością i najwyższym poziomem profesjonalizmu.

Bartosz Szydziak, Właściciel Biura Podróży i Przewozów

Potwierdzam wykonanie kompleksowej instalacji fotowoltaicznej o łącznej mocy 246,40 kWp. Instalacja została zrealizowana w zakładzie produkcyjnym firmy Almides Sp. z o.o. oraz została wykonana zgodnie z zamówieniem, projektem i przedstawionym harmonogramem.

Wszystkie usługi zostały prawidłowo ukończone. Zrealizowano je terminowo w oparciu o obowiązujące przepisy prawa budowlanego oraz wykonane zostały z należytą starannością i najwyższym poziomem profesjonalizmu.

dr Jerzy Nadolski, Prezes zarządu Almides Sp. z o.o.

Potwierdzam wykonanie kompleksowej instalacji fotowoltaicznej o łącznej mocy 3,64 kWp zamontowanej na dachu.

Zlecona usługa została wykonana i ukończona prawidłowo. Zrealizowane ją terminowo w oparciu o obowiązujące przepisy prawa budowlanego oraz została wykonana z należytą starannością.

Wiktor Bajerski, osoba prywatna, Ustrzyki Dolne

Potwierdzam wykonanie kompleksowej instalacji fotowoltaicznej o łącznej mocy 5,10 kWp zamontowanej na dachu.

Zlecona usługa została wykonana i ukończona prawidłowo. Zrealizowane ją terminowo w oparciu o obowiązujące przepisy prawa budowlanego oraz została wykonana z należytą starannością.

Magdalena Graczyk, osoba prywatna, Gniezno

NASI PARTNERZY

partnerzy-aleo.svg
partnerzy-biomar.svg
partnerzy-fronius.svg
partnerzy-self.svg
partnerzy-solaredge.svg
partnerzy-kiotosolar.svg